Асамблея ділових кіл запрошує гостей в Національний заповідник «Софія Київська» на Урочистості до Дня Конституції України та на честь вшанування Княгині Київської Королеви Франції Анни Ярославівни

АСАМБЛЕЯ ДІЛОВИХ КІЛ
УРОЧИСТОСТІ ДО ДНЯ КОСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ
ТА НА ЧЕСТЬ КНЯГИНІ КИЇВСЬКОЇ – КОРОЛЕВИ ФРАНЦІЇ АННИ ЯРОСЛАВІВНИ 

Від Правди Ярослава до Конституції Незалежної України

25 червня 2021 р. в м. Києві, в Національному заповіднику «Софія Київська» (вул. Володимирська, 24) в рамках загальнодержавних заходів відбудуться урочистості до Дня Конституції України та на честь вшанування Княгині Київської – Королеви Франції Анни Ярославівни та офіційна церемонія нагородження лауреатів національної іміджевої програми „Лідери ХХІ століття”.

Софійський собор — визначна пам'ятка історії та архітектури України. Збудований 1037 року київським князем Ярославом. Це найдревніший християнський храм, колиска київського християнства, державності та культури, пам’ятка княжого благочестя, багатства і слави, державної мудрості й щедрості. Вона дійшла до наших часів з героїчної билинної доби Київської Русі, доби Володимира Великого і Ярослава Мудрого.

Саме Софія Київська була обителлю, де виросла і виховувалась велика Княгиня Київська – Королева Франції Анна Ярославівна. Саме тут писалися перші закони України.Головним з яких стала «Правда Ярослава»– збірник законів, пам’ятка давньоруської літератури та права. Збірку батька доповнили сини: Ізяслав, Святослав та Всеволод. Ця книга протягом декількох століть повністю регулювала правове, соціальне та економічне життя на Русі, а згодом стала основою правових систем багатьох європейських держав.

Сьогодні Конституція України – це основний Закон держави, яким суспільству гарантуються загальнодержавні цінності у вигляді національного державного устрою, суспільних благ, громадянських прав і свобод.

Саме тут на честь Дня Конституції під дзвони Святої Софії будуть відзначені лідери економіки, бізнесу, науки, медицини та культури України, які своєю невтомною працею, світлим розумом і талантами заслужили високі нагороди.

Головний організатор Урочистостей – Асамблея Ділових Кіл.

Генеральний розпорядник заходу: «Всеукраїнський науково-дослідний центр ефективного управління» (ВНДЦЕУ).  

Завантажити програму