Всеукраїнський науково-дослідний центр ефективного управління

«Всеукраїнський науково-дослідний центр ефективного управління» виступає генеральним розпорядником по підготовці та проведенню представницьких Національних заходів Асамблеї ділових кіл, а також слугує Інформаційним та консультативним центром для українських підприємців.

Одним з напрямків діяльності центру є національний патріотичний проект «Лицарський Легіон України», який працює на утвердження в українському суспільстві світових традицій та принципів винятково заслуженої подяки і пошани особливій категорії людей, які своїми професійними та громадянськими діями забезпечують стабільну діяльність всіх основних і стратегічно важливих державних інституцій та сфер економіки.

Проект працює як потужний фактор сприяння розвитку бізнесу в Україні і має особливий, винятковий вплив на його безпосередніх учасників, що проявляється через особисті характерні властивості - особисту високу гідність, честь, самоповагу і, відповідно, повагу сім'ї і близьких, повагу колективу, повагу району, міста, повагу всієї України. А якщо брати до уваги сучасний інтегрований та глобалізований світ, то дія проекту зумовлюється повагою міжнародної спільноти до держави Україна, так як це споконвіку діє в цивілізованих європейських країнах.

Проект реалізується Всеукраїнським науково-дослідним центром ефективного управління (м. Київ) при підтримці впливових організацій та колективів - Торгово-промислова палата України, Київська Торгово-промислова палата, Спілка фахівців-експертів з якості, Інститут політичної та соціальної психології АПН України, Науково-Дослідний економічний інститут, Палац мистецтв «Український Дім» та ін. Технічне забезпечення проекту здійснюється Державним управлінням справами Президента України, командуванням Внутрішніх військ України, командуванням Збройних сил України, відомими і найкращими творчими колективами України - Національним заслуженим академічним українським народним хором ім. Григорія Верьовки, Заслуженим академічним ансамблем пісні і танцю Збройних сил України Міністерства оборони України, Заслуженим академічним ансамблем пісні і танцю Міністерства внутрішніх справ України, Національним академічним президентським оркестром та відомими діячами української культури.

Проект передбачає основні напрямки*:

  • Проведення престижних бізнес-заходів високого рівня на підтримку національних підприємств та їхньої продукції;
  • Проведення урочистостей до національних свят та зібрань ділової громадськості України;
  • Презентаційні зустрічі з іноземними діловими партнерами;
  • Заходи, спрямовані на заохочення, вшанування та становлення високопозитивного іміджу ділової людини-керівника;
  • Вшанування почесними нагородами згідно державної реєстрації;

В рамках Проекту "Лицарський легіон України" засновані та зареєстровані в державних органах наступні нагороди:

Орден "Золотий хрест честі і звитяги "Лицар Вітчизни" трьох ступенів.
Вручається за високу національну гідність та активну участь у розбудові Української держави, за вагомий особистий внесок у соціально-економічний та культурний розвиток України;  

"Орден Золотого тріумфального сокола" трьох ступенів.
Вручається за особисті заслуги і перемоги, здійснені на честь і на благо України;   

 

"Орден Королеви Анни "Честь Вітчизни" на срібній, золотій та діамантовій зірках.
Вручається за особисту мудрість та мужність, високу освіченість та культуру, толерантність, вірність обов'язку, добродійність, чесноти та вчинки високої доблесті і честі, спрямовані на благо Народу та Держави;  

"Золотий символ якості національних товарів і послуг".
Вручається за виробництво високоякісної, конкурентоспроможної продукції та надання високоякісних послуг, що відповідають національним та міжнародним стандартам якості;  

Гран-прі "Золота пектораль".
Вручається за найвищі досягнення у сучасному світі.

   

Громадські ініціативи щодо висунення кандидатів в лауреати нагород оформлюються спільним клопотанням мінімум двох юридичних осіб, що завірене особистими підписами керівників та печатками організацій або ж відповідно трьома завіреними рекомендаційними листами, в обох випадках затвердженими органами місцевої виконавчої влади.