«ЗОЛОТИЙ СИМВОЛ ЯКОСТІ НАЦІОНАЛЬНИХ ТОВАРІВ ТА ПОСЛУГ»

Затверджений Постановою Х Конгресу ділових, наукових та творчих спілок України від 25.03.08 р., зареєстрований в державних органах за № 96323 від 10.09.2008 року та рекомендований до використання в промислово-товарному виробництві та сфері послуг з наданням права маркування продукції і використання в рекламних цілях.

Загальні аспекти

За 400 років до нашої ери талановитий майстер, що виготовляв золоту пектораль для скіфського царя, заклав в основу її глибокої філософії саме торгово-товарні відносини. І саме тому центральна композиція «Золотої пекторалі» взята елементарною основою «символу якості» і рішенням Ради експертів винесена на обговорення Х Конгресу як знак, який має право слугувати символом продукції та послуг, що відповідають державним та міжнародним стандартам якості. Це не абстрактна промислова геральдика з претензіями на «символ якості», а головна ідея пекторалі, одного з найдивовижніших витворів древнього ювелірного мистецтва, найціннішої археологічної знахідки ХХ ст. на території Європи і другої в світі після саркофага Тутанхамона. Реліквії, яка внесена до реєстру національних історико-культурних цінностей України. «Золотий символ якості національних товарів та послуг», який в майбутньому має повне право стати Національним символом якості товарів та послуг України.

Загальний вигляд

Оригінальний за своєю конструкцією диплом складається з трьох, відносно рухомих частин у вигляді дипломних дошок, які виготовлені з цінних порід деревини. На цих дошках розміщені два металеві дипломи покриті золотом 999 проби та сам «Символ якості» в вигляді литого металевого рельєфного еліпса з збільшеним зображенням фігурок скіфів, взятим із «Золотої пекторалі», яке художньо обрамлене написом «Золотий символ національних товарів та послуг України». Лівий позолочений диплом містить інформацію щодо нагородження підприємства та вказує прізвище, ім'я та по-батькові його керівника. Правий - інформацію, щодо походження «Золотого символу». В цілому, ексклюзивне композиційне рішення диплома в поєднанні з світловими ефектами дає підсилене враження і незмінно привертає увагу, а глибоке історичне підґрунтя надає йому солідної вагомості і національної приналежності до споконвічної української якості.

Комплект «Золотого символу національних товарів та послуг України»

1.Оригінальний трьохсекційний диплом.
2. Настінний сертифікат на право маркування продукції що відповідає національним та міжнародним стандартам та право використання в рекламних цілях при пропаганді послуг.
3. СD-диск з зображеннями логотипів «символу» з українським та англійськими варіантами написів в чорно-білому та золотому кольорі.

Протокольні почесті

- окремий батальйон почесної варти Міністерства внутрішніх справ України;
- Національний президентський оркестр України Міністерства оброни України;
Рекламно-іміджеві послуги:
Нагородження супроводжується комплексом рекламно-іміджевих послуг:
-Представлення керівника та підприємства на офіційній церемонії нагородження,
-Публікація статті та фотографій про лауреата та підприємство в елітній книзі «Лідери України»,
-Виробництво відеофільму по урочистій церемонії нагородження з сюжетом нагородження про кожного лауреата.(DVD),
-Розміщення рекламного фрагменту про продукцію чи послуги підприємства в відеофільмі,
-Виготовлення фотознімків з процедури нагородження,
-Надання інформації про підприємство учасникам заходу,
-Запрошення на урочисту церемонію нагородження на одну супроводжуючу особу,
-Участь в офіційному прийомі на честь лауреатів,
-Право повторного представлення та проголошення вітального тосту на офіційному прийомі на честь лауреатів,
-Надання права на рекомендації достойних керівників партнерських організацій для відзначення високими суспільними орденами.

Порядок оформлення документів

-Лауреатом заповнюється нагородна анкета.
-У встановленому порядку складається договір про надання рекламних послуг.
-Після виконання сторонами своїх зобов'язань, підписуються акти виконаних робіт.
-Вартість послуг обговорюється безпосередньо з керівником підприємства, або з призначеною ним відповідальною особою.

 

Рішенням Президії Асамблеї ділових кіл за виробництво високоякісної та конкурентоспроможної продукції та надання послуг , що відповідають національним та міжнародним стандартам якості, присвоюється «Золотий символ якості національних товарів та послуг України».
«Золотий символ якості національних товарів та послуг» - найпрестижніша відзнака якості продукції в Україні, яка затверджена Постановою Х Конгресу ділових, наукових та творчих спілок України від 25.03.2008 року, та зареєстрована в державних органах за № 132199, що вручається з метою посилення позицій підприємства у конкурентному середовищі, підвищення статусу якості продукції та послуг, суспільної значимості, корпоративного та особистого авторитету керівника, престижу вітчизняної продукції та привернення уваги споживачів саме до найякісніших товарів та послуг, зміцнення позицій українського бізнесу на світовому рівні. Золотий символ якості вручається підприємствам і компаніям відповідно міжнародних правил «Корпоративно-соціальної відповідальності» (КСВ, Corporate Social Responsibility, CSR), згідно яких компанія бере на себе відповідальності за якість продукції, її вплив на споживачів та навколишнє середовище. Серед володарів «Золотого символа якості національних товарів та послуг України» провідні компанії України у різних галузях господарювання, що були відзначені протягом останніх років:

 

 ТОВ «НВП «ТЕХЕНЕРГОПРОМ»
26.06.2017 (за рішення від 16.05.2017), м. Дніпро
за успішне виконання проектів з реконструкції трамвайних ліній міського електротранспорту в багатьох містах України, а також за професійний підхід, дотримання стандартів якості та ефективну організацію бізнес-процесів

 

ТОВ «Декко-Україна»
м. Хмельницький

за надання послуг українському споживачеві у придбанні якісних профільних систем «decсo» 60-ї та 70- ї серії

 

Виробничо-конструкторська фірма «Промінь»
м.Київ

за високу якість розробки, виробництва, монтажу та обслуговування диспетчерських систем

 

«Дніпропетровська будівельна компанія «Містобудівник»
м. Дніпро

за високоякісне будівництво житлаТОВ «Експреспроект»
м. Київ
за високу якість проектних та будівельних послуг