Україна для інвесторів

Один із сучасних українських політиків написав: «Україні потрібна Європа - як союзник і джерело цінностей. Європі потрібна Україна - як нагадування про сенс самого європейського проекту і про те, що історія не закінчена ».

Україна має майбутнє.

У нас є активні люди, які проживають на величезній території, яка займає перше місце за площею серед країн, цілком знаходяться в Європі, і 44 місце серед країн світу. Географічний центр Європи знаходиться на території сучасної України, недалеко від міста Рахів Закарпатської області. У нас є моря - довжина морського кордону становить 1355 км (по Чорному морю - 1056,5 км; по Азовському - 249,5 км). У нас великі людські ресурси - 42,7 мільйона чоловік.
Найбільші міста: Київ - історична столиця Київської Русі і сучасної України на річці Дніпро, "мати міст руських", центр літакобудування, а й - старовинні собори і монастирі, широкі бульвари, красиві види і різноманітність культурних закладів. Львів - середньовічний "старе місто" і унікальна архітектура з польськими та німецькими елементами. Одеса - порт на Чорному морі, безліч пляжів і суміш різних культур. Дніпропетровськ, Харків, Запоріжжя - міста металургів, творців космічної техніки, машинобудівників, науковців і студентів. Чернігів - старовинне місто з безліччю пам'яток давньоруської архітектури. Поділля - край лицарських замків і приголомшливих пейзажів: стара фортеця Кам'янця-Подільського як ніби зійшла зі сторінок казкової книги. У нас є знамениті курорти - гірськолижні і SPA - Буковель, Славське, є знамените гірське озеро Синевир, бальнеологічні - Трускавець, Моршин, Миргород, Рай-Оленівка, Одеські санаторії та багато інших.

В Україні є, що показати. Закордонним туристам є, на що подивитися. Закордонним партнерам є, у що інвестувати!

На даний момент Україна переживає глибоку трансформацію, яку свого часу пережили європейські країни, економіка - криза. Але ми не тільки хочемо взяти у Заходу технології та інституції, але й стати повноправною частиною Європейського співтовариства.
Міністерство економічного розвитку і торгівлі проаналізувало інвестиційний клімат України на 2016 рік та повідомило, що згідно з рейтингом інвестиційної привабливості країн світу International Business Compass за 2015 рік, опублікованому компанією BDO, Україна за рік піднялася на 20 позицій.
На інвестиційному форумі в Берліні України зацікавилися 700 інвесторів. За минулий рік в українську економіку надійшло 3,763 млрд доларів зовнішніх інвестицій. Мінекономрозвитку і торгівлі України очікує $ 5 млрд. Інвестицій в 2016 році. У нинішньому році на приватизацію виставлено 450 державних об'єктів. Фонд державного майна України оголосив про приватизацію в 2016 році держпакетів акцій великих підприємств груп Г і В.

Господа Інвестори, приїжджайте в Україну! Східно-Українська академія бізнесу - генеральний представник Європейської Бізнес Асамблеї в Україні, зустріне вас, організовує зустрічі, семінари, майстер-класи з перспективними для інвестування компаніями і, безумовно, гарантує Вам безпеку.