ТОВ «СПП ЛАНА»: досвідчений керівник та професійна команда запорука успіху та надійного партнерства.

BB7A5015

10 жовтня 2019р. у м. Києві в Державній резиденції Президента України відбулися урочистості з нагоди Дня захисника України, Покрови Пресвятої Богородиці та Днем українського козацтва.

Розпочалися свята з внесення у приміщення резиденції Державного прапора України у супроводі почесної варти та виконання Державного гімну України.

З вітальним словом до присутніх звернулися відомі державні, військові та церковні діячі. За програмою святкування для присутніх відбувся трьохгодинний концерт за участю оркестру Збройних Сил України, артистів, діячів культури. Були і нагороди кращим, як підприємствам в цілому, так і окремим працівникам, представникам різних сфер економіки України: культури, бізнесу, медицини, промислового виробництва і агропромислового комплексу.

За високу національну гідність, благодійну діяльність, за щоденну високопрофесійну працю, спрямовану на підтримку соціально – економічної міцності України та ефективне управління підприємством орденом «Золотий хрест честі» був нагороджений керівник ТОВ «СПП ЛАНА» Верещага Олексій Леонідович.

BB7A4176

BB7A5022

За видатні професійні показники та самовіддану працю у сільському господарстві, спрямовані на розвиток економічної незалежності України орденом «За розбудову України» також були нагороджені:

  • Головний бухгалтер ТОВ «СПП ЛАНА» Мельник Олександр Володимирович;
  • Заступник директора з виробництва по рослинництву ТОВ «СПП ЛАНА» Зейда Іван Анатолійович;
  • Начальник цеху з переробки сільськогосподарської продукції ТОВ «СПП ЛАНА» Дорош Інна Василівна;
  • Керівник будівельної бригади ТОВ «СПП ЛАНА» Абдулаєв Султан;
  • Електромеханік ТОВ «СПП ЛАНА» Стеблюк Микола Володимирович.

  По завершенню церемонії нагородження лауреатів та гостей урочистостей чекав святковий фуршет від організаторів заходу.

(матеріал взято з статті газети "Михайлівські новини»)