Нагородження Української психологині - Анни Литвинчук. З вірою у нашу перемогу!

 

 

«Лицарський легіон України», в який сьогодні посвячуються кращі з кращих наших співвітчизників - об’єднання, основою якого є громадяни України різних національностей, різних релігійних конфесій, громадських організацій, які згуртовані національною ідеєю держави Україна, - економічно сильної, екологічно чистої, з високим рівнем національної культури, рівної серед кращих країн світу. 

  Сьогодні їхня професійна діяльність та особисті характерні якості відзначені особливими нагородами, що є незаперечним підтвердженням причетності до лицарства. 

 Рішенням Президії Асамблеї ділових кіл за сумлінне служіння Вітчизні та високу відповідність Кодексу лицарської честі, першим суспільним орденом «Лицар Вітчизни», нагрудною відзнакою «Лицарський легіон України», іменними дипломом та лицарською шаблею нагороджуються: Литвинчук Анна Миколаївна - Психолог, науковець, коуч, майстер психології, Анна Литвинчук спрямовує свою професійну діяльність на поглиблене вивчення психологічних аспектів взаємовідносин людей, а також надає фахову психологічну допомогу. Анна Миколаївна є членом Української асоціації екологічної психологічної допомоги та Асоціації організаційних психологів та психологів праці. Анна Миколаївна є директором Громадської організації «Пінк Тайм – Тайм фор Ю», основним напрямком діяльності якої є захист та психологічна підтримка жінок у сучасному суспільстві. Пані Анна веде власну психологічну практику та надає професійні психологічні консультації, приймає участь у якості майстра (спікера) багатьох психологічних фестивалів, в т.ч. міжнародних.

 Ми боремося на всіх фронтах. Ми єдині. Ми щодня йдемо на роботу та живемо лише думкою, що новий день наближає день нашої Перемоги. Ми все витримаємо та відбудуємо нашу Батьківщину.

 З вірою у нашу перемогу!