Олена Олександрівна Андронікова

Описание

Олена Олександрівна Андронікова – СЕО фінтех-компанії Moneyveo в Україні і ко-фаундер у В'єтнамі. Під її керівництвом компанія зросла у 10 разів, подолала позначку в 1 мільйон клієнтів, вийшла на міжнародний ринок, впровадила стратегію маркетплейса кредитних продуктів і технологічні інновації.

 

Вона – ідейний натхненник впровадження у компанії філософії Lean Management. Є бустером методології Data-Driven Management в компанії. Впроваджує стратегії Blue Ocean і Product-Led Growth Strategy для нарощування конкурентної переваги і лідерства.

 

Олена Олександрівна ініціювала заснування в компанії Академії бізнес-освіти Education Lab (40 навчальних курсів), на базі якої і сама виступає викладачем:

• проводить онлайн/оффлайн-курси для штатних працівників;
• викладає на зовнішніх курсах окремих напрямків академії;
• є автором унікальних навчальних програм і майстер-класів для команди компанії;
• виступає ментором менеджменту компанії.

Пані Андронікова входить до престижних списків: «ТОП 25 найуспішніших жінок українського бізнесу» в номінації «Лідер трансформації» (від журналу «Власть денег»), «ТОП 50 найвпливовіших жінок фінтеху» (від Української асоціації фінтеху і інноваційних компаній), «Жіноче лідерство 2021» (від видання WoMo).

 

В 2021 відзначена нагородою FinAwards «Кращий СЕО». За версією журналу «ТОП-100. Рейтинги найбільших» вона входить до переліку кращих менеджерів країни і лідерів фінансової галузі.

 

Олена Олександрівна Андронікова – єдина представниця з України, яка увійшла до The Top 25 Women Leaders In Financial Technology Of Europe For 2021.×