ТОВ «МАНІВЕО ШВИДКА ФІНАНСОВА ДОПОМОГА»

Описание

Moneyveo – перший та лідируючий український сервіс у галузі небанківського споживчого кредитування. Компанія була заснована у 2013 році. Зараз її послугами користується понад 1 000 000 клієнтів, а обсяг операцій за період існування склав більше 5 млн оформлених кредитів і близько 20 млрд грн виданих коштів. З квітня 2020 року Moneyveo вийшла на ринок Азії, запустивши кредитування у В'єтнамі.

 

Місія Moneyveo – надавати фінансову допомогу тут і зараз – без потреби будь-куди їхати, телефонувати та підлаштовуватись під робочий графік компанії. Компанія створює і розвиває нові канали оформлення та сплати кредитів, затребуваних серед різних категорій споживачів. У результаті клієнти отримують більше можливостей для миттєвого вирішення фінансових завдань. З Moneyveo кожен може оформити і сплатити кредит у кілька кліків на пристрої, який завжди під рукою – смартфоні або ноутбуці.

 

Тільки у Moneyveo – завдяки автоматизації системи – процес прийняття рішення про видачу кредиту відбувається в рекордно короткі 30 секунд. Висока швидкість обслуговування дозволяє клієнту отримати онлайн-кредит за 8 хвилин.

 

Манівео – єдина у своєму сегменті – отримала сертифікат, що підтверджує найвищий рівень безпеки платіжних карток – PCI DSS Service Provider Level 1.

 

У своїй діяльності Moneyveo приділяє значну увагу корпоративно-соціальній відповідальності. Сьогодні компанія активно працює у декількох напрямах:

 

Освітні проєкти - один з основних напрямів корпоративно-соціальної відповідальності Moneyveo.

Компанія ініціювала розробку та втілення соціально-освітньої програми для студентів факультету інформатики Національного університету «Києво-Могилянська академія». У ході курсу від маркетологів Moneyveo студенти створили власні сайти та отримали від компанії грошові нагороди за кращі проєкти.

 

У 2020 році спільно з Міністерством цифрової трансформації компанія втілила два соціальні проєкти всеукраїнського масштабу: освітній серіал «Кіберняні» – для всіх громадян, і цикл навчальних відео «Переведення бізнес-процесів в онлайн» – для підприємців.

 

Особливу увагу у 2020 році Moneyveo зосередила на навчанні своєї команди. Адже, як зазначає CEO Group Moneyveo Альона Андронікова: «Якщо не розвивається співробітник – не розвивається і компанія». У Moneyveo діє власна Академія бізнес-освіти Education Lab, яка проводить курси для штатних працівників. Платформа постійно поповнюється: зараз на ній реалізовано вже 40 навчальних модулів.

 

Проєкт допомоги центру для онкохворих дітей «Дача». Компанія Moneyveo підтримує «дачників» з 2018 року. Раніше в рамках благодійного проєкту «Дружня рука підтримки» вона щомісяця перераховувала кошти на повсякденні потреби центру. Зараз компанія допомагає будувати для нього нове приміщення. Проєкт здійснює БФ «Запорука».

Допомога українським військовим здійснюється у 2-ох напрямах:

 
- фінансування лікування та реабілітації воїнів, які постраждали під час АТО/ООС;
- забезпечення оргтехнікою оперативного командування «Північ».

Боротьба з наслідками пандемії. У березні 2020 Moneyveo придбала для лікарень три апарати для штучної вентиляції легень на загальну суму 2,7 млн грн. Також компанія закупила і передала медичні щитки та інші засоби індивідуального захисту для працівників лікарень.×