Олег Григорійович Іванюк

Описание

Посада: Директор

Дата народження: 09.08.1979 року

Місце народження: м. Вінниця

Освіта: Вища, закінчив Вінницький державний технічний університет у 2002 році, Національну академію внутрішніх справ у 2014 році.  

Свій трудовий шлях розпочав з 2002 р. на посаді інженера-електрика Вінницького підприємства «Облсвітло», де працював до кінця 2004 року.  

З грудня 2004 року до вересня 2009 року працював на посаді головного спеціаліста НКРЕКП.  

У вересні 2009 року був переведений на посаду заступника начальника відділу НКРЕКП, згодом працював заступником начальника управління — начальником відділу НКРЕКП, заступником директора департаменту — начальником відділу НКРЕКП, включно до вересня 2015 року.  

З вересня 2015 року до серпня 2016 року обіймав посаду заступника директора з маркетингу та енергозбуту ПАТ «Хмельницькобленерго».  

З серпня 2016 року працював на посаді директора комерційного ПАТ «Хмельницькобленерго», а з 02.04.2018 року успішно виконує обов`язки директора ТОВ «Хмельницькенергозбут».  

Іванюк Олег Григорійович користується авторитетом та повагою серед колег і працівників ТОВ «Хмельницькенергозбут», зарекомендував себе високим професіоналом, володіє організаторськими здібностями керівника, та здатний до пошуку компромісних і виважених рішень.  

Під керівництвом Іванюка О. Г. ТОВ «Хмельницькенергозбут» забезпечує надійне постачання електричної енергії та природного газу, надає супутні послуги європейського рівня, впроваджує найефективніші механізми роботи для зручності споживачів та відкриті до обговорення і обміну кращими практиками ведення енергозбутової роботи. Головною метою діяльності товариства є надійне постачання електричної енергії та природного газу, яке здійснюється на умовах укладених договорів за тарифами, що регулюються відповідно до вимог чинного законодавства України, а також отримання прибутку від основних видів діяльності товариства.  

Завдяки наполегливим зусиллям, завзятості та таланту організатора, відповідального та цілеспрямованого керівника, товариство ввійшло в кагорту кращих підприємств України. Об’єктивно оцінюючи динамічний розвиток компанії та її позиції на національному рівні ТОВ «Хмельницькенергозбут» нагороджено Національним дипломом та званням «Краще підприємство України-2020», а особисто директора Олега Іванюка — орденом «Лідер України».  

За оцінкою незалежних експертів, ТОВ «Хмельницькенергозбут» посідає 5 місце в загальному рейтингу постачальників електричної енергії в Україні, отже, ми — надійна компанія, яка має впевнені позиції на ринку та значний потенціал для росту.  

2020 рік для нашого Товариства не минув дарма і за результатами аналітичного дослідження Всеукраїнського галузево-аналітичного центру серед підприємств малого та середнього бізнесу ТОВ «Хмельницькенергозбут» потрапило до числа кращих постачальників товарів та послуг і здобуло відзнаку «Компанія року 2020».  

Номінація підтверджує, що наше товариство є надійним постачальником, який пропонує якісні послуги. Крім того, це важливий індикатор надійності та інвестиційної привабливості для партнерів.  

Ці почесні нагороди — результат правильно обраної стратегії, чесності та прозорості ведення бізнесу, щоденної невтомної праці колективу і прагнення досягти головної мети нашої діяльності: якісного та надійного постачання електричної енергії і природного газу.  

За високій професіоналізм - керівник отримує гідну оцінку своєї праці з боку населення та громадських організацій.

 ×