Благодійна організація «Міжнародний Благодійний Фонд імені Святого Андрія»

Описание

Міжнародна організація нового покоління, яка знаходиться на території України, активну діяльність якої було розпочато в 2015 році. Засновниця та авторка довгострокового плану благодійності на Батьківщині - Лілія Ватсон. Але ще до створення Фонду Лілія Володимирівна з доброї й самостійної волі постійно допомагала нужденним та займалася доброчинними справами, благодіяннями.

 
Лілія Володимирівна з дитинства мріяла приносити та примножувати в цьому світі як доброту так і красу. І на сьогодні можна стверджувати, що обидві її мрії здійснилися.


У модельному бізнесі за свою яскраву та наповнену кар'єру Лілія Володимирівна досягла значних результатів, а саме здобула титули: модель міжнародного рівня, відома фотомодель та звання «Королева Дніпропетровська» і «Віце-Королева України». А мрія нести добро у світ постійно була в її серці. А задля того, щоб примножити можливості любові та доброти у 2015 році створила БЛАГОДІЙНУ ОРГАНІЗАЦІЮ «МІЖНАРОДНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІМЕНІ СВЯТОГО АНДРІЯ». І на разі діяльність Фонду розширюється, досягла міжнародного рівня та продовжує реалізацію ідей добра, миру та благочинності в наш нелегкий час.


Ми опікуємося дітьми-сиротами, дітьми, які позбавлені батьківського піклування, дітьми з інвалідністю, дітьми із сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, родинами, в яких постало питання щодо вилучення дітей й позбавлення батьків батьківських прав, а також дітей інших соціально незахищених категорій сімей. Окрім того, Фонд підтримує та допомагає установам, закладам, що фінансуються з державного бюджету для покращення умов перебування в них таких дітей. На сьогоднішній день, Фондом разом з партнерами, реалізуються наступні програми і проекти відповідно до актуальних потреб дітей:


Програма порятунку життя дітей. Метою програми є допомога тяжкохворим дітям в отриманні необхідного лікування, реабілітації і екстреної медичної допомоги. В рамках програми ми надаємо адресну благодійну допомогу, яка передбачає цільове використання наданих коштів, а саме: придбання систем імплантації для дітей, закупівля медикаментів для дітей, які проходять довготривале лікування та реабілітацію до настання позитивної і тривалої ремісії, перераховуємо кошти для проведення оперативних втручань.


Програма розвитку спорту та пропаганди ідей здорового способу життя. Метою програми є створення належних умов для занять спортом та реалізації спортивних амбіцій для дітей, що проживають в державних дитячих закладах, популяризація ідеї здорового способу життя. З дітлахами, які перебувають у державних дитячих закладах для дітей ми постійно проводимо заходи та спортивні змагання задля популяризації здорового способу життя. А для того, щоб охопити більшу кількість дітей та молоді ми проводимо тематичні вуличні акції, на які запрошуємо відомих людей, в тому числі спортсменів. Також ми започаткували оздоровлення дітей-вихованців дитячих будинків сімейного типу закордоном та проведення одноденних літніх таборів для дітей соціально незахищених категорій сімей.

 

Програма соціального забезпечення та надання гуманітарної допомоги. В рамках програми проходить безстрокова акція “Соціальна скриня добрих речей” по збору та наданню благодійної гуманітарної допомоги у вигляді одягу, взуття, засобів гігієни, продуктів харчування, дитячих візочків, побутової техніки, іграшок, розвиваючих ігор, вітамінів тощо установам, закладам, що фінансуються з державного бюджету для покращення умов перебування в них дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, а також підтримки дітей із сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах та малозабезпечених сімей. Загалом ми допомагаємо восьми державним дитячим закладам в Україні та трьом у Шрі-Ланці. Загальна кількість дітей, якими опікується фонд понад 1500 осіб.


Програма культурного розвитку дитини. Метою даної програми є створення умов для культурного розвитку дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. В рамках цієї програми організовуємо та проводимо різноманітні розвиваючі заходи для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також для дітей із сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах та дітей інших соціально незахищених категорій сімей. Щоб внести різнобарв’я в дитячі життя ми влаштовуємо свята та квести з аніматорами. Також проводимо майстер-класи за різними тематиками тощо.


Програма підтримки талановитих дітей та молоді. Мета програми - це виявлення й підтримка юних талантів та обдарувань, формування у дітей активної життєвої позиції, відчуття національної гордості та патріотизму. В рамках даної програми ми також намагаємося привернути увагу дорослих до творчого розвитку та унікальності кожної дитини: шукаємо та підтримуємо талановитих дітей, організовуємо та проводимо виставки їхніх робіт, надаємо фінансову допомогу на гуртки та заклади, в яких навчаються талановиті діти.

 
До участі у вищезазначених заходах ми залучаємо видатних діячів культури, спорту, представників із шоу бізнесу, творчих особистостей та інших спонсорів і меценатів для фінансування програми.

 
За 6 років існування фонду допомогу отримали понад 15 тисяч дітей. Фонд надав фінансову допомогу в розмірі 1.5 млн. грн., та матеріальну понад 480 тис.грн.. Проведено понад 500 заходів для дітей та сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах. Залучено понад 50 волонтерів, які з радістю допомагали втілювати мрію Президента Фонду в реальність. Так наш Фонд опікувався та надав допомогу баскетбольному клубу “Кросовер” з м.Тернівка. Лише за невеликий період ми допомогли БК оновити спортивну матеріально-технічну базу, закупили спортивний інвертар та форму тощо. Зараз підписано партнерську угоду з ДЮСШ м.Новомосковськ, згідно якої фонд планує надавати допомогу ДЮСШ та безпосередньо дівочому баскетбольному клубу БК “Новомосковськ” Започатковано проведення щорічних Всеукраїнських змагань з баскетболу серед дівчат на “Кубок Лілії Ватсон”.

 
У 2019 році Благодійна організація «Міжнародний Благодійний Фонд імені Святого Андрія» отримав сертифікат ДСТУ ISO 9001, що підтверджує високу якість управління. Однак діяльність Фонду - це не тільки безліч акцій і подій, а й чималі зусилля в забезпеченні оптимального функціонування цілісної системи захисту прав дітей, які залишилися без батьківського піклування. Небайдужість до потреб дітей та адресна допомога для всебічного розвитку кожної підопічної дитини, збереження її здоров'я і життя - ось основні принципи, якими ми керуємося у своїй щоденній діяльності. Окрім того вся команда Фонду має чітке переконання, що рухатися по життю необхідно з вірою в серці та реалізувати своє призначення і проявляти любов скрізь і завжди, не шукаючи зручного випадку. Робити добро - це привілея, тобто виключне право та можливість робити добро. Адже немає нічого прекраснішого, ніж бачити посмішку на обличчі людини, і розуміти, що вона з'явилася саме завдяки вам. Тому давайте робити добро всі разом і його в світі буде більше!

 ×