ГОРЯ ВАДИМ СТЕПАНОВИЧ

Описание

Практичний психолог, Засновник, Генеральний Директор «Академії Духовної Трансформації Людини» . Засновник новітнього напрямку у психології «Трансформаційна психологія свідомості». Інеолог, засновник нового напрямку в сучасному менеджменті «Духовний менеджмент та інформаційний бізнес-консалтінг». Педагог(викладач), засновник нових методик розвитку людини на різних етапах еволюції розвитку свідомості. Автор методики інформаційно-енергетичної діагностики і корекції тонко-польових структур людини. Громадський діяч.

 

Вадим Горя закінчив Яготинське медичне училище за фахом фельдшер, продовжив освіту у Київському інституті нетрадиційної медицини (спеціальність – «Біоенергоінформтерапія» ), потім навчався у МАУП (факультет управління персоналом, менеджмент) і у Переяслав-Хмельницькому педагогічному університеті (факультет психології, кваліфікація – практичний психолог).
Практичний досвіт у пізнанні себе та всесвіту через медицину, психологію, економічні науки управління, інеологію (22 роки занять) та підтримка однодумців спонукала Вадима Горя створити у 2017 році освітньо-практичний заклад «Академія Духовної Трансформації Людини».

 

Знання, які викладають в Академії, глибоко інтегровані з досвідом пращурів людства та сучасними методами вивчення людини та її станів: духовного, психічного , енергетичного та фізичного здоров’я. П’ять фундаментальних курсів, що викладаються в Академії, виводять людину на сприйняття своєї істинної, первозданної природи. Тисячі людей отримали відповіді щодо простих побутових справ, так і глобальних питань сприйняття себе та Всесвіту. Сотні людей отримали допомогу із відновлення здоров’я на різних рівнях його втрати.

 

Діяльність Академії досить різноманітна. Тут вивчають людину як цілісну інформаційно-енергетичну космічну структуру та порушення цієї цілісності, яке призводить до деструктивних станів психічного, енергетичного та фізичного рівнів. В Академії навчають, як повернути цю цілісність, які основні причини цих деструктивних проявів. З часом людина самостійно стає автором свого здоров’я на різних рівнях.

 

Новітні методи дослідження лягли в основу нового напрямку в психології «Трансформаційна психологія свідомості». Цей напрямок дає можливість об’єктивно вивчати людину на інформаційно-енергетичному рівні, який є первинним відносно рівня фізичного, тобто матеріального.

 

Знання, які пропонує Академія, реально підводять суспільство до життя без хвороб, у достатку та самореалізації. Вони допомагають кожній людині стати щасливою. Тому основним напрямком «Академії Духовної Трансформації Людини» є навчально-просвітницька діяльність. Одним з найвизначніших масових просвітницьких проектів, що проводить Академія кожен рік , є відкритий всеукраїнський форум «Людина нової епохи».

 

 Форуми та всі освітні проекти Академії Духовної Трансформації Людини здобувають успіх та визнання серед великої кількості прихильників – завдяки істинним знанням та дієвим інформаційно-енергетичним методикам.

 

 Також, у зв'язку з пандемією коронавірусної інфекції, фахівці Академії вже більше року надають благодійну психологічну допомогу людям. Проводяться благодійні брифінги, на яких розкриваються теми захисту і захищеності психологічного, енергетичного і фізичного характеру.

 

Академія реалізує унікальний проект інформаційно-енергетичного супроводу життя людей різних сфер діяльності, в тому числі і ділових відносин, це дає можливість людям перебувати в стані захищенності - «Духовне страхування».

 

Академія, з наукової інеологічної точки зору, надає реалізацію затвердженого проекту - «інео-продукт» -, де якість виробляємої продукції інформаційно-енергетичного характеру сприятиме оздоровленню нації, оздоровлення людства.

 

Наразі розвиваються проекти:

  • - відновлення і реабілітації людей пост-ковідних станів різних рівнів, різних вікових груп.
  • - духовно-освітньої програми з виховання дітей, з урахуванням різних етапів еволюції свідомості дітей в нинішній час.
  • - взаємодія допомогаі і підтримка людей похилого віку : психологічного, енергетичного фізичного напрямків.

Мета Академії - відновити Духовний рівень самоусвідомлення та самовираження українців , тим самим зробити значний внесок у гармонізацію демографічно-екологічної ситуації нашої планети.

 

 Нагороди:

  • - Почесна нагорода за значний особистий внесок у соціально-економічний та культурний розвиток міста, багаторічну сумлінну працю, активну громадську позицію від Київської обласної ради (м. Яготин) з врученням почесної грамоти , вересень 2014 р.
  • - Почесне звання «Лицар Вітчизни» з врученням «Золотого Хреста Честі та Звитяги», 2021р.

 

Ссылки на соц.сети:

FACEBOOK / INSTAGRAM  YOUTUBE

Сайт: vduhe.org

 ×