Литвинчук Анна Миколаївна

Описание

Закінчила курси за програмою “Психологія” Університету КРОК, курс підвищення кваліфікації “Практика психолого-педагогічної допомоги, екофасилітативний підхід”, I та II рівні, викладач: доктор психологічних наук, професор П. В. Лушин., курс підвищення кваліфікації за напрямком “Медіація”, курс підвищення кваліфікації з соціальної психології Науково-дослідного інституту економічного розвитку, отримала Сертифікат міжнародного курсу з організаційної психології професора Алессандро Де Карло.

 

Литвичнук Анна є членом Української асоціації екологічної психологічної допомоги та Асоціації організаційних психологів та психологів праці.

 

Також Анна є дійсним кореспондентом видання “Екологія та соціальний захист України”. Має публікації в ЗМІ - інтернет видання (segodnya.ua, 24tv.ua, kurer.ru, aif.ua, limon.postimees.ee, 1News.com.ua та інші), журнали (Millenium, Auto Lady, Cosmo Lady, Каприз, Gossip).

 

З 2018 року Анна Миколаївна є директором Громадської організації “Пінк Тайм – Тайм фор Ю”, основним напрямком діяльності якої є захист та психологічна підтримка жінок у сучасному суспільстві.

 

З цього ж року Анна Литвинчук веде власну психологічну практику та надає професійні психологічні консультації у власному кабінеті.

 

Більше трьох років Анна Миколаївна приймає участь у якості майстра (спікера) багатьох психологічних фестивалів, в т.ч. міжнародних, таких як “Тавалє”, “Життя як диво”, “PsyFest”, “RestArt”, “Позитив”, ”Артпрактики”

Анна - організатор успішно реалізованих проектів (Арт-проект Creative Winter Show, майстер-класи “Методи досягнення цілей в модельному бізнесі”, “Лайфхаки для жінок”), автор гри “22 кроки на зустріч один одному”.

 

У 2018 році отримала почесну нагороду "Гордість нації" і була визнана кращим психологом року за версією видання "Millenium", а також у 2019 році отримала визнання "Жінка року" в номінації "Леді року".

 

За щоденну кропітку працю, високу національну гідність і сумлінне служіння Україні в 2019 році була удостоєна вищої громадської нагороди України Ордена Королеви Анни "Честь Вітчизни".

 

В 2020 рокі була нагороджена почесними нагородами “Жінка тисячоліття” та “Гордість України” у номінації “Професіонал року” за версією видання "Millenium".

 

Рішенням Асамблеї ділових кіл та Науково-експертної Ради Програми “Лідери XXI cтоліття” у 2020 році нагороджена орденом “За громадянську доблесть”.

 

Психолог, науковець, коуч, майстер психології, Анна Литвинчук спрямовує свою професійну діяльність на поглиблене вивчення психологічних аспектів взаємовідносин людей, а також надає фахову психологічну допомогу.

 

Анна Миколаївна не зупиняється на досягнутому та активно розвивається як практикуючий психолог та науковець, зокрема готує захист кандидатської роботи за темою "Психологічні особливості лідерських якостей у жінок-керівників різних рівнів управління комерційних організацій"×