ЛИТВИНЧУК АННА МИКОЛАЇВНА - ВІДОМА УКРАЇНСЬКА ПСИХОЛОГИНЯ

Описание

Чим довше живеш, тим чіткіше розумієш: світ не сходить з розуму, він завжди був нездоровий. Просто іноді симптоми хвороби виявляються дуже відверто. Вбивчо відверто. Це коли спочатку тріумфує брехня, а потім ллються потоки крові і сліз. Причому в більшості випадків людей невинних. Просто ошуканих. І говорю я зараз про те, що отримало грізну і спочатку нездорову за смислом назву «війна».

 

Отже поділюсь своїм досвідом, що саме робила з 24 лютого.

 

По-перше, о п'ятій ранку прокинулась від звоника мобільного телефону, де мені дали 10 хвилин зібратись. Вистачило і п'яти, бо валіза була зібрана, але відверто кажучи - не тікати, а на фітнес тур, який також повинен був розпочатись 24 лютого. Отже з цією валізою я і вирушила в подорож майже на пів року. Тобто, як і багатьох - що вхопила, то і є.

 

По-друге, слід зазначити, є у мене одна слабкість. Я люблю людей похилого віку. Це через те, що мені дуже пощастило із сімейним старшим поколінням. Люди вони були прості і тому ніколи мені не брехали. На прямо поставлене питання я зазвичай отримувала пряму і чесну відповідь, без знижок на вразливе і ніжне дитяче сприйняття. Тому я виросла не на «телевізійному» варіанті минулої війни, а на розповідях моїх бабусь, дідів, які вижили. А це був, доповім вам, той ще екшен.

 

По-третє, десь на очі, ще за довго до початку війни, потрапила цитата "У мирний час поговоримо як людина з людиною. Під час війни розмовляй своєю зброєю".

 

Тому знала, що робитимему, зібравши свою команду до купи та майже у перші дні ми почали працювати.

- Проводили індивідуальні та групові консультації з психологічних та юридично-правових питань;

- Збирали та надавали фінансову і матеріальну допомогу постраждалим під час воєнних дій;

- Проводили інформування щодо психологічної підтримки в умовах війни по групах, власних сторінках соц.мереж та статтях.

 

Тобто розмовляли, розмовляємо та продовжуємо розмовляти мовою своєї зброї.

 

Усі важливі на своєму професійному фронті, доведено. Хочеться, щоб кожен пом'ятав, що життєві перешкоди не повинні зупиняти вас, а швидше навпаки — розпалювали у вас азарт у що би то не стало дійти до наміченої мети - перемогти труднощі та проблеми, незважаючи ні на що.

 

З вірою в кожного з вас, разом до перемоги!×