Озаренко Євгенія Анатоліївна

Описание

Психолог-психотерапевт, спеціаліст у галузі психосоматики та відносин.

 

Член Української асоціації психотерапевтів УСП, член громадської організації "Інститут розвитку символдрами та глибинної психології".

 

Переможець народного голосування «Топ Доктор 2020 року у номінації "За збереження майбутнього нації", Переможець народного рейтингу «Топ Доктор 2021року у номінації "Новатори у сфері медицини" Переможець у номінації "Найкращий психотерапевт 2021 року" та отримала звання "Успішна жінка" за версією Fashion Life Awards.

 

Пані Євгенія зайняла 10 місце у рейтингу "100 успішних жінок Одеського регіону" У 2020 році нагороджена почесним знаком "Ангел Милосердия" за внесок у справу збереження життєдіяльності та розвитку Одеського дитячого реабілітаційного центру ім. Бориса Літвака.

 

Коуч міжнародної асоціації ICU. Автор та ведуча проектів "Стоп невроз", "Психотерапія + кінезітерапія у роботі з психосоматикою".

 

Ведуча психотерапевтичної групи 'Опора'.

 

 

Все свідоме життя Євгенія Анатоліївна присвятила вивченню духовному стану людини. Великий особистий життєвий досвід, якісна освіта, багаторічна практика та величезна любов до своєї професії гармонійно склалися у систему ефективної допомоги людям.

Особливістю підходу Євгенії Анатоліївни є розуміння, що людина – єдина, унікальна та складна система. Тому підходити до здоров'я необхідно цілісно та індивідуально, враховуючи психологічні та генетичні особливості особистості.

 ×