ЗАВЕРУХА ІРИНА ЛЕОНІДІВНА

Описание

Засновниця і керівник міжнародної громадської організації «Простір саморозвитку «AURUM SOUL CLUB», Платформи багатовимірної освіти Pipl; громадський діяч, меценат, практикуючий еніопсихолог та сімейний енерготерапевт міжнародного рівня, Майстер трансформації свідомості; авторка сотень трансформаційних програм для жінок, медитацій, віршів, тисяч публікацій по темі саморозвитку; Член Правління Всесвітньої Ліги Космогуманістів; організатор та співорганізатор десятків культурних та соціальних благодійних проектів і фестивалів тощо.


Народилась і виросла Ірина Заверуха на Хмельниччині. В 2000-му році закінчила школу з золотою медаллю і вже з ранніх років довела, що має потенціал Лідера свого часу.

 
Студентські роки пройшли в м.Києві, де пані Ірина навчалась в Національному Авіаційному Університеті на факультеті Екології, за сумісництвом займаючи посаду Студдекана свого Інституту.

 

В 2001 році стала частиною Всеукраїнської Екологічної Ліги, займаючи посаду Голови Ради її молодіжного підрозділу –«Екологічна Варта». Понад 10 років було затрачено на популяризацію екосвідомого та здорового способу життя. І ця цінність є базовою для пані Ірини і до тепер.

 

В 2004 році одружилась зі своїм чоловіком Романом Середою, з яким створили спільну громадську організацію «Каннагара», через яку діти України і дорослі мали можливість займатись східними єдиноборствами і пізнавати культуру та філософію світу.

 

З 2009 пані Ірина є практикуючим астрологом бацзи, діагностом китайської метафізики, консультантом з питань аналітики матриці життя, біоенергетом, еніопсихологом та жіночим тренером, пройшовши серйозну підготовку та навчання у ведучих Майстрів світу.

 

З 2016 року була створена Платформа багатовимірної освіти Pipl, через яку проходять семінари, практикуми, вебінари і онлайн-програми люди з десятків країн; паралельно отримуючи і консультаційні послуги; відвідуючи пізнавальні культурні заходи, трансформаційні поїздки та беручи участь в благодійних ініціативах.

 

У 2018 році пані Ірина заснувала міжнародну громадську організацію «Простір саморозвитку «AURUM SOUL CLUB», стала членом Всесвітньої Ліги Космогуманістів, в співпраці з іншими організаціями – провели за 3 роки більше 15 культурно-соціальних ініціатив, таких як Національний Форум «Золото Материнства», психологічні фестивалі «ЖИЗНЬ КАК ЧУДО», жіночі фестивалі «Magic Woman Day» тощо.

 
Пані Ірина поєднує усі сфери життя. Вона є і дружиною, і мамою, і донькою, і експертом - блогеркою, авторкою медитацій, віршів, практикумів; має тисячі клієнтів та семінаристів-учнів з різних країн світу, займаючись просвітницькою та культурною діяльністю. Виховує двох підлітків - доньку і сина, і має майже сотню «хрещених дітей», які з’явились на світ у своїх родинах в результаті професійної діяльності пані Ірини як еніопсихолога та сімейного енерготерапевта. Пише наукові та популярні статі для ведучих глянців країни і онлайн-порталів. Є ЗМІ експертом в темі саморозвитку та трансформації свідомості; Дамою декількох міжнародних орденів, один з яких – Орден Королеви Анни «Честь Вітчизни».

 

В 2021 році пані Ірина закінчила перший рівень навчання в KRI (Kundalini Research Institute) та здобула крім уже напрацьованих компетенцій, іще одну – Вчителя Кундаліні Йоги, отримавши статус Просвітителя Сучасності.

 

Кредо життя – «Жити, Творити і Любити, щоб серце кожного засвітити».×