Промислове обладнання, освітлювальна техніка, інструмент, матеріали, комплектуючі, упаковка

logo
ОписаниеФІРМА «АВ ЦЕНТР» була заснована в 1994 році та успішно займається оптовою торгівлею промисловими засобами індивідуального захисту, робочим одягом та взуттям.
Украина
869afff19f29dc7f7ac5944f935d2c1d
ОписаниеРукава для: води і повітря, паропровідні, нафтопродуктів, сільского господарства, харчових продуктів, високого тиску, для газової зварки, СОМ та для кислот і лугів. Трубки ПВХ, ПА, ПЭ, ПУ, силіконові. Садові шланги та арматура. Хомути, з’єднувальна арматура.
Украина
bondioli_pavesi
ОписаниеТОВ «Бондіолі і Павезі Україна» є офіційним представником ряду італійських компаній
Украина
Altsest-kiev-petropavlovskaya-logo
ОписаниеОкрім традиційного інструментального ринку, компанія займає гідні позиції на ринках інструменту та обладнання для будівництва і промисловості, агропромислового комплексу, машинобудування та автосервісу, озеленення й догляду за садом, кліматичної та термотехніки.
Украина
alan_logo
ОписаниеООО «АЛАН» на протяжении 18 лет мы производим поставку, монтаж, наладку, сервисное бслуживание и ремонт энергосберегающего промышленного и бытового оборудования.
Украина
sulur
ОписаниеКонсорциум «СулуНур» (фирмы консорциума - ТОО «АККА Тес» и DC Company) производят казахстанские сертифицированные светодиодные светильники для различных применений: от освещения в офисах, до освещения улиц и дорог. Срок непрерывной работы светильника - не менее 35 000 часов.
Казахстан