Національна рейтингова програма «Кращі Підприємства України»

Зображення нагороди 

   

 

Положення про Національну рейтингову програму

«Кращі Підприємства України»

1. Загальні положення

1.1. Національний рейтинг-конкурс на звання «КРАЩІ ПІДПРИЄМСТВА УКРАЇНИ» заснований діловою громадськістю України з метою формування реєстру лідируючих компаній нашої країни з позицій показників прибутковості, динамічності розвитку, питомої ваги підприємства в економіці відповідної галузі України.

1.2. У Національному рейтинг-конкурсі «КРАЩІ ПІДПРИЄМСТВА УКРАЇНИ» беруть участь підприємства та організації України незалежно від виду діяльності, масштабів виробництва і форми власності.

1.3. Загальний реєстр підприємств-лауреатів рейтингу формується за низкою номінацій відповідно до сфери діяльності підприємства, з урахуванням з основних видів вироблених товарів і послуг, що надаються.

1.4. Присудження звання Лауреата національного рейтингу «КРАЩІ ПІДПРИЄМСТВА УКРАЇНИ» здійснюється за рішенням Експертної Ради Асамблеї ділових кіл. 

2. Порядок присвоения звания Лауреата національного рейтинг-конкурсу

«Кращі підприємства України»

2.1. У національному рейтинг-конкурсі «КРАЩІ ПІДПРИЄМСТВА УКРАЇНИ» можуть брати участь підприємства України будь-яких форм власності та видів діяльності, політичні, громадські, наукові, культурні та освітні організації.

2.2. Право висування кандидатів на участь в національному рейтинг-конкурсі

«КРАЩІ ПІДПРИЄМСТВА УКРАЇНИ» надається органам державного управління, громадським організаціям, підприємствам - лідерам в своїх сферах діяльності, місцевим органам виконавчої влади, а також авторитетним політичним і громадським діячам, окремим громадянам.

2.3. Підтвердженням участі в рейтинг-конкурсі «КРАЩІ ПІДПРИЄМСТВА УКРАЇНИ» є анкета претендента (відповідно до встановленого зразка), яка надсилається в Оргкомітет. 

3. Порядок нагородження Лауреатів національного рейтинг-конкурсу

«КРАЩІ ПІДПРИЄМСТВА УКРАЇНИ»

3.1. Нагородження лауреатів національного рейтингу «КРАЩІ ПІДПРИЄМСТВА УКРАЇНИ» проводиться в урочистій обстановці на заходах Асамблеї ділових кіл, що проходять м. Києві, або безпосередньо на підприємстві номінанта.

3.2. У церемонії нагородження беруть участь представники влади, дипломатичних кіл, ділової громадськості і мас-медіа.

3.3. В офіційній урочистій обстановці представнику нагороджуваного підприємства вручається оригінальний іменний диплом Лауреата національного рейтингу «КРАЩІ ПІДПРИЄМСТВА УКРАЇНИ», а керівнику підприємства за значні професійні досягнення та вагомий особистий внесок в економічний розвиток України вручається орден «ЛІДЕР УКРАЇНИ».

3.4. Церемонія нагородження супроводжується комплексом рекламно-іміджевих послуг, які надаються спеціалістами Оргкомітету конкурсу.