«Золотий символ якості національних товарів та послуг»

 

y900x675

«ЗОЛОТИЙ СИМВОЛ ЯКОСТІ НАЦІОНАЛЬНИХ ТОВАРІВ ТА ПОСЛУГ»

346247527

 

 

 

Статут

 1. Заснування суспільної відзнаки з якості товарів та послуг «Золотий символ якості національних товарів та послуг».
 2. Історичні першооснови походження «Золотого символа якості національних товарів та послуг».
 3. Порядок представлення до відзначення «Золотим символом якості національних товарів та послуг».
 4. Порядок вручення «Золотого символа якості національних товарів та послуг».
 5. Атрибути відзнаки.
 6. Маркування продукції «Золотим символом якості національних товарів та послуг» та використання його в рекламних цілях.
 7. Видання дублікатів відзнаки.
 8. Порядок зберігання атрибутів відзнаки.
 1. Заснування суспільної відзнаки з якості товарів та послуг «Золотий символ якості національних товарів та послуг». 

З метою відзначення кращих підприємств, закладів, установ, трудових колективів за виробництво високоякісної продукції та надання високоякісних послуг, а також з метою популяризації на споживчому ринку цих товарів та послуг Постановою  Президії Асамблеї ділових кіл від 25.03. 2008року прийнятою Х Конгресом ділових, наукових, та творчих спілок України затверджено Положення про заснування в Україні суспільної відзнаки з якості національних товарів та послуг.

Золотий символ якості  — вручається підприємствам і компаніям відповідно міжнародних правил «Корпоративно-соціальної відповідності» (КСВ, Corporate Social Responsibility, CSR), згідно яких компанія бере на себе відповідність за якість продукції, її вплив на споживачів та навколишнє середовище.

 1. Історичні першооснови походження «Золотого символа якості національних товарів та послуг.

За основу зображення «Золотого символа якості національних товарів та послуг» взято центральну композицію Золотої скіфської пекторалі, яка є одним з найдавніших і найцінніших золотих предметів національної культурної спадщини України і зображує двох скіфів в процесі виробничо-торгової діяльності. Пектораль виготовлена 400 р. до н.е. і вважається унікальною не тільки в національній, а й в світовій культурі, і саме тому поєднання історичних аспектів з високою якістю виробу та тематичним напрямком  слугують для використання його як символа якості.

 1. Порядок представлення до відзначення «Золотим символом якості національних товарів та послуг».
  1. В конкурсі на здобуття відзнаки можуть брати участь підприємства-виробники товарів та послуг високої якості, що підтверджено відповідними сертифікатами.
  2. Право висунення кандидатів на здобуття нагороди надається органам державного управління, громадським організаціям, міжнародним сертифікаційним структурам, авторитетним підприємцям і фахівцям. Пропозиції щодо нагородження можуть також вносити місцеві органи виконавчої влади, окремі громадяни.
  3. Подання про висунення продукції та послуг підприємства на здобуття відзнаки «Золотий символ якості національних товарів та послуг» направляється на розгляд Експертної ради Асамблеї ділових кіл з доданням:
 1. копій сертифікатів відповідності продукції або послуг;
 2. кольорових фотокарток зразків продукції (по 1 шт.);
 3. рекламних матеріалів на заявлену продукцію.
  1. Нагородження відзнакою «Золотий символ якості національних товарів та послуг» здійснюється на підставі Рішення Експертної ради Асамблеї ділових кіл.
  2. В окремих випадках Рішення про присудження відзнаки може бути прийняте безпосередньо Президією Асамблеї ділових кіл.
 • Порядок вручення Золотого символа якості національних товарів та послуг».

Вручення відзнаки проводиться в м. Києві, на урочистих заходах Асамблеї ділових кіл або безпосередньо на підприємствах.

 • Атрибути відзнаки.

1.Диплом «Золотий символ якості національних товарів та послуг».

      2.СD-DVD диск з зображенням логотипів символа українською і англійською мовами для маркування відповідної продукції або використання в рекламних цілях.

      3.Сертифікат на право маркування ними продукції та використання символа у рекламних цілях.

 1. Маркування продукції «Золотим символом якості національних товарів та послуг» та використання його в рекламних цілях.

Для маркування відповідно сертифікованої продукції  та використання в рекламних цілях підприємству-лауреату надається СD-DVD диск з зображенням логотипів «Золотого символа якості національних товарів та послуг».

 1. Видання дублікатів відзнаки.

У випадку втрати (псування) атрибутів «Золотого символа якості національних товарів та послуг» за дії непереборної сили, дублікати видаються за окремою угодою.

 • Порядок зберігання атрибутів відзнаки.
 1. Атрибути зберігаються на підприємствах, як символи престижу та професійних досягнень.
 2. Атрибути нагороди «Золотого символа якості національних товарів та послуг» можуть бути переданні музейним установам України та іноземних держав для експозиції.
 3. Порядок передачі, зобов’язання сторін, терміни експонування та інші умови визначаються окремою угодою. 

Генеральний директор

Асамблеї ділових кіл,  

Голова Експертної Ради image00-300x68  Саввов А.І.

image00-2-300x230 

 

«Золотий символ якості національних товарів та послуг» 

Затверджений Постановою Х Конгресу ділових, наукових та творчих спілок України від 25.03.08 р., зареєстрований в державних органах за № 96323 від 10.09.2008 року та рекомендований до використання в промислово-товарному виробництві та сфері послуг з наданням права маркування продукції і використання в рекламних цілях. 

Загальні аспекти. 

За 400 років до нашої ери талановитий майстер, що виготовляв золоту пектораль для скіфського царя, заклав в основу її глибокої філософії саме торгово-товарні відносини. І саме тому центральна композиція «Золотої пекторалі» взята елементарною основою «символа якості» і рішенням Ради експертів та Президії Асамблеї ділових кіл винесена на обговорення Х Конгресу як знак, який має право слугувати символом продукції та послуг, що відповідають державним та міжнародним стандартам якості. Це не абстактна промислова геральдика з претензіями на «символ якості», а головна ідея пекторалі, одного з найдивовижніших витворів древнього ювелірного мистецтва, найціннішої археологічної знахідки ХХ ст. на території Європи і другої в світі після саркофага Тутанхамона. Реліквії, яка внесена до реєстру національних історико-культурних цінностей України. «Золотий символ якості національних товарів та послуг», який в майбутньому має повне право стати Національним символом якості товарів та послуг України. 

Загальний вигляд. 

Оригінальний за своєю конструкцією диплом складається з трьох, відносно рухомих частин у вигляді дипломних дошок, які виготовлені з цінних порід деревини. На цих дошках розміщені  два металеві дипломи покриті золотом 999 проби та сам «Символ якості» в вигляді литого металевого рельєфного еліпса з збільшеним зображенням фігурок скіфів, взятим із «Золотої пекторалі», яке художньо обрамлене написом «Золотий символ національних товарів та послуг України». 

Лівий позолочений диплом містить інформацію щодо нагородження підприємства  та вказує прізвище, ім’я та по-батькові його керівника. Правий – інформацію, щодо походження «Золотого символа». 

В цілому, ексклюзивне композиційне рішення диплома в поєднанні з світловими ефектами дає підсилене враження і незмінно привертає увагу, а глибоке історичне підґрунтя надає йому солідної вагомості і національної приналежності до споконвічної української якості. 

Комплект «Золотого символа національних товарів та послуг України»: 

1.Оригінальний трьохсекційний диплом. 

 1. Настінний сертифікат на право маркування продукції що відповідає національним та міжнародним стандартам та право використання в рекламних цілях при пропаганді послуг.
 2. СD-диск з зображеннями логотипів «символа» з українським та англійськими варіантами написів в чорно-білому та золотому кольорі. 

Протокольні почесті: 

— окремий батальйон почесної варти Міністерства внутрішніх справ України; 

— Національний президентський оркестр України Міністерства оброни України; 

Рекламно-іміджеві послуги: 

Нагородження супроводжується комплексом рекламно-іміджевих послуг: 

-Представлення керівника та підприємства на офіційній церемонії нагородження, 

-Виробництво відеофільму по урочистій церемонії нагородження з сюжетом  нагородження про кожного лауреата.(DVD), 

-Розміщення рекламного фрагменту про продукцію чи послуги підприємства в відеофільмі, 

-Виготовлення фотознімків з процедури нагородження, 

-Надання інформації про підприємство учасникам заходу, 

-Запрошення на урочисту церемонію нагородження на 1супроводжуючу особу, 

-Участь в офіційному прийомі на честь лауреатів, 

-Право повторного представлення та проголошення вітального тосту на офіційному прийомі на честь лауреатів, 

-Надання права на рекомендації достойних керівників партнерських організацій для відзначення високими суспільними орденами. 

Порядок оформлення документів: 

-Лауреатом заповнюється нагородна анкета. 

-У встановленому порядку складається договір про надання рекламних послуг. 

-Після виконання сторонами своїх зобов’язань, підписуються акти виконаних робіт. 

-Вартість послуг обговорюється безпосередньо з керівником підприємства, або з призначеною ним відповідальною особою. 

 BB7A0447-300x200 8383-300x200 88888-300x200 55888300x200